'Odpowiedzialny biznes Hilding Anders 'Odpowiedzialny biznes Hilding Anders

Jako Hilding Anders Polska, który jest liderem wśród producentów materacy i łóżek, swoją działalność prowadzimy zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Kierujemy się wartościami które sprawiają, że marka HILDING stała się synonimem uczciwości i rzetelności.

Wierzymy, że tylko taki model prowadzenia biznesu pozwala dostarczyć produkt będący odpowiedzią na stale rosnące wymagania, jakie stawiają nam nasi odbiorcy.

Jakość naszych materacy i łóżek potwierdzona została certyfikatami branżowymi, a nad utrzymaniem zaufania, jakim Państwo nas obdarzyli, pracujemy każdego dnia.

Nasi klienci, kontrahenci i pracownicy mogą być pewni, że działamy zgodnie z wszelkimi regulacjami prawnymi i normami branżowymi. Bierzemy również odpowiedzialność za to, jak nasza produkcja wpływa na środowisko.

Istotne jest dla nas, aby móc odpowiednio wcześnie reagować na ewentualne nieprawidłowości związane z naszą działalnością. W tym celu dajemy Państwu możliwość zgłaszania naruszeń, czyli postępowań sprzecznych z powszechnie obowiązującym prawem lub naszymi wewnętrznymi procedurami, z możliwością zachowania swojej anonimowości.

Możecie Państwo zgłosić naruszenia na parę sposobów, kontaktując się z naszym Pełnomocnikiem Zarządu ds. Compliance:

  • wysyłając wiadomość przez szyfrowaną skrzynkę nadawczą znajdującą się pod linkiem app.sygnanet.pl/hildinganderspolska/pl, umożliwiającą zachowanie anonimowości;
  • kontaktując się osobiście lub telefonicznie - nr tel. 61 642 14 91;
  • pisemnie na adres korespondencyjny:
    Hilding Anders Polska Sp. z o.o., ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goślina
    z dopiskiem „do rąk Pełnomocnika Zarządu ds. Compliance”.

Z uwagą zajmiemy się każdym zgłoszonym sygnałem dotyczącym nieprawidłowości, aby tworzyć przedsiębiorstwo, w którym każdy pracownik czuje się bezpiecznie, a każdy klient i kontrahent jest zadowolony ze współpracy z nami.